Kategoria Superiore

Rinovon Xhevahir Sukaj, Ardit Hoxhaj kthehet në Vlorë  

Flamurtari është në luftë me kohën për të qenë gati për nisjen e kampionatin. Drejtuesit kuqezi, pasi morën licencimin për të qenë pjesë e elitës së sezonit shqiptar vazhdojnë kontaktet për të plotësuar së më parë organikën.

Kuqezinjtë ka njoftuar rinovimin e kontratës me sulmuesin shkodran, Xhevahir Sukaj, si dhe kanë zyrtarizuar këtë të martë marrëveshjen me Ardit Hoxhajn, i cili kthehet në Vlorë ku ka luatur në sezonin 2016-2017.

Hoxhaj është afrimi i dytë në radhë, teksa pas emërimit të Gerd Haxhiut trajner është zyrtarizuar edhe Semir Bajraktarevic. Në një intervistë të një dite më parë, dhënë për Top Channel, administratori Sinan Idrizi tha se buxheti i këtij vitit do të jetë më shumë se 50% më i ulët, çka tregon se edhe afrimet që pritet të bëhen deri në fund të merkatoje nuk do të jenë shumë të rëndësishme, por të perspektivës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency