IPKO Superliga

Flamurtari mbijeton, mposht me penallti Vushtrrinë

Flamurtari i Prishtinës ia doli të mbijetojë në Vala Superliga, edhe pas ndeshjes Play Out ndaj Vushtrrisë.Takimi përfundoi në barazim 1-1, ndërsa edhe pas 30, minutave shtesë, nuk pati fitues, duke bërë që gjithçka të vendoset nga 11-metërshat.

Nga pika e penalltive fati i buzëqeshi kuqezinjve, të cilët fituan 5-6 dhe siguruan mbijetesën në Superligë, ndërsa Vushtrria do të duhet të provojë sërish sezonin e ardhshëm për t’u rikthyer mes më të mirave.

Sfida tjetër e Play Out-it, mes Ferizajt dhe Vëllazënimit të Gjakovës, do të zhvillohet nesër në orën 16:00.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency