Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria e Parë

Flamurtari vazhdon punën në merkato, zyrtarizon mbrojtësin e Burrelit

Flamurtari vazhdon punën për përforcimin e skuadrës për sezonin e ri.

Vlonjatët kanë zyrtarizuar përmes rrjeteve sociale mbrojtësin e Burrelit, Fabio Hasën.

Lexo edhe: 

Hasa ka luajtur më herët edhe me skuadra të tjera të mëdha si Teuta e Dinamo.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...