Bundesliga

Flick “asist” për blerjen e Perisic: Të gjithë jemi të bindur për cilësitë e tij

Ivan Perisic ka lënë pas dëmtimin dhe është rikthyer në fushë, ku tani ka për mision të bindë drejtuesit e Bayernit të Mynihut që të shpenzojnë 20 milionë euro për blerjen përfundimtare të kartonit të tij.

Sulmuesi anësor kroat shënoi golin e parë të bavarezëve në fitoren 2-1 ndaj Eintrachtit të Frankfurtit, pas një planzhoni të bukur me kokë, ndërsa pas ndeshjes mori komplimentat edhe të trajnerit Hansi Flick.

“Sa i përket të ardhmes së Perisic, të gjithë te Bayerni jemi të bindur për cilësitë që ai disponon dhe që i ka treguar edhe në fushë. Është gjithmonë gati për të dhënë kontributin e tij dhe për të ndihmuar skuadrën”, deklaroi tekniku i bavarezëve.

Ivan Perisic iu bashkua Bayernit të Mynihut verën e kaluar në huazim me të drejtë blerjeje për shifrën e 20 milionë eurove, por bavarezët kanë kërkuar një skonto nga Interi, ndërsa vendimi final pritet të merret vetëm pas përfundimit të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency