Futboll

Flick: E pabesueshme ajo që kemi arritur, ky ka qenë sezoni më i bukur në historinë e Bayernit!

Edhe vetë Hansi Flick nuk arrin ta besojë atë që ka arritur me Bayern Munich në vetëm 1 sezon. Falë suksesit minimal 1-0 ndaj Tigres në finalen e Botërorit të klubeve Bayerni fitoi trofeun e 6-të për sezonin futbollistik 2019-2020, duke triumfuar në të gjitha kompeticionet ku ka marrë pjesë.Goli i Benjamin Pavard i akorduar nga VAR rezultoi pozitiv në sfidën ndaj skuadrës meksikane, me Flick që në intervistën pas ndeshjes falenderoi futbollistët e tij.

“Urime skuadrës për këtë arritje historike, fitimin e trofeut të gjashtë brenda një viti. Ka qenë sezoni më i bukur dhe fitues i historisë së Bayern Munich.Kemi pasur disa probleme në ditët e fundit, por djemtë luajtën në mënyrë të jashtëzakonshme. Të gjithë jemi krenarë për atë që kemi bërë, është e pabesueshme ajo që kemi arritur“, deklaroi Flick.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency