Merkato

Florenzi nuk kthehet në Romë pa u mbyllur sezoni

Roma dhe Valencia kanë arritur një marrëveshje për të zgjatur huazimin e Alessandro Florenzi deri në fund të sezonit. Ish-kapiteni i verdhekuqve për këtë arsye do të mbetet në Spanjë përtej 30 qershorit. Marrëveshja e re ishte e nevojshme pas indikacioneve të FIFA-s se secila kontratë e huazimit do të duhet të hartohet individualisht midis klubeve dhe lojtarëve.

Valencia do të vazhdojë të paguajë 70% të pagës së italianit, rreth 3 milionë euro. Kur të përfundojë sezoni, do të diskutohet përsëri nëse do të zgjatet marrëveshja edhe për një tjetër vit tjetër apo anësori do të kthehet në Trigoria.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency