Merkato

Florenzi nuk po rinovon me Romën, e kërkon edhe Chelsea

Alessandro Florenzi vijon të mbajë pezull të ardhmen e tij te Roma. Kontrata e tij me verdhekuqtë skadon pas një sezoni dhe admiruesit nuk mungojnë, teksa lojtari kërkon një pagë prej “top-player”-i dhe garanci teknike për rolin në fushë pasi herë aktivizohet si mbrojtës e herë si sulmues anësor. Palët prej kohësh po bisedojnë dhe Monchi ka bërë ofertën që nuk e kënaq 27-vjeçarin çka ka bërë që zërat e merkatos të shtohen. Pas Interit dhe Milanit është Chelsea që po pret kohën e duhur për të bërë ofertë konkrete prej 25-30 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top