Sport

Florian Marku: Serbi ishte shumë i dobët, triumfoj edhe në UFC

Florian Marku e mbajti fjalën, pasi pati deklaruar se do ta mposhtte kundërshtarin serb brenda raundit të parë. Sfida e sotme në “Asllan Rusi” zgjati vetëm 101 sekonda, ndërsa më pas serbi ra në tokë i dorëzuar.

Kampioni shqiptar, menjëherë pas sfidës dha një intervistë për Supersport, ku tregoi synimin e tij madhor, të garojë dhe të triumfojë në UFC.

Urime Florian! Një fitore shumë e shpejtë, ashtu siç e patët premtuar…
Me sportistë si ky, ndeshem me 3 njëherësh, pasi ishte i një niveli shumë të dobët. Gjithsesi përzgjedhja e kundërshtarëve nuk është në dorën time, por të menaxherëve, ndaj nuk kam çfarë të bëj.

Tani edhe dy ndeshje dhe mund të garoni në UFC…
Po, maksimumi 2-3 ndeshje dhe do të më shikoni në UFC. Atje jam gati të garoj dhe të ngre lart flamurin shqiptar. Do të jetë e vështirë sa të futem në UFC, sepse pastaj jam i bindur që rripi do të jetë i imi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top