Merkato

Fonseca kërkon sulmues, del në skenë emri i Batshuaiy

Roma kërkon me çdo kusht një sulmues, edhe nëse Edin Dzeko qëndron në kryeqytetin italian. Trajneri Fonseca e shikon të paplotësuar repartin e sulmit, prandaj u ka kërkuar drejtuesve me insistim një alternative, e cila mund të vijë nga Premier League. Emri më i ri është ai i Michy Batshuayi, belgut që nuk ka hapësira te Chelsea dhe mund të huazohet me të drejtë blerjeje te verdhekuqtë.

Dy sezonet e fundit 25-vjeçari është huazuar në 3 skuadra, por pa arritur të stabilizohet përfundimisht, dhe Roma tashmë mund të jetë një opsion i vlefshëm për lojtarin që nuk është në planet e Lampard.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency