Serie A

Fonseca refuzon milionat nga Kina, Roma i ka premtuar rinovimin

Roma po bën mjaft mirë në këto javë të para të kampionatit, pasi ia ka dalë të grumbullojë 17 pikë dhe të pozicionohet në vendin e tretë të renditjes, ndërsa drejtuesit e rinj të klubit duken shumë të kënaqur me punën e trajnerit Paulo Fonseca.

Portugezi ka kontratë deri në verën e 2022-shit me klubin kryeqytetas, ndërsa siç raportojnë mediat italiane, i është premtuar zgjatja edhe për dy sezone të tjera, nëse Roma do t’ia dalë të sigurojë një vend në zonën Champions.

Pikërisht për këtë arsye, së fundi Fonseca ka refuzuar edhe një ofertë të majme nga një klub kinez, që ishte gati t’i jepte një pagë prej 5 milionë eurosh në sezon, për tre vitet e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency