Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Formacionet e Vllaznisë dhe Shkëndijës, Memelli dhe Nuhiu zgjedhin “luftëtarët”

Vllaznia kërkon përmbysjen kundër Linfield (Irlanda e Veriut) në “Loro Boriçi” (1-3 dueli i parë).

Ndërkohë që Shkëndija luan në transfertë përballë Haverfordëest (Uells), me kuqezinjtë nga Tetova që fituan 1-0 në Shkup.

Lexo edhe: 

Trajnerët Migen Memelli dhe Ardian Nuhiu kanë përzgjedhur titullarët e takimeve të sotme.

Vllaznia-Linfield do të transmetohet në SuperSport 2 (20:45), teksa Haverfordwest-ShkëndijaSuperSport 1 (20:45).

FORMACIONI I VLLAZNISË

 

FORMACIONI I SHKËNDIJËS

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....