Serie A

Formacioni i javës, e dominojnë futbollistët e Interit

Plot 3 futbollistë të Interit janë përzgjedhur në 11-shen më të mirë të javës së 13-të të Serisë A, publikuar nga Whoscored.com.

Zikaltrit arritën të marrin një fitore të pastër 2-0, ndaj një kundërshtari aspak komod si Atalanta dhe Icardi, D’Ambrosio e Skriniar, ishin 3 futbollistët që u bënë pjesë e formacionit më të mirë të javës.

Krahas Interit, në formacion përfaqësohen me nga 2 futbollistë Sampdoria që mposhti Juven, Roma që triumfoi në derbi dhe Sassuolo që fitoi ‘in extremis’ ndaj Beneventos. Portieri i Cagliarit, Rafael dhe mbrojtësi i SPAL-it, Felipe, plotësojnë 11-shen më të mirë të javës.

Ja formacioni më i mirë i javës së 13, të Serisë A, sipas Whoscored.com:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency