Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Formacioni i mundshëm, Shqipëria me gjashtë ndryshime ndaj Ishujve Faroe

Formacioni ndaj Moldavisë, Sylvinho u beson fitimtarëve
Formacioni ndaj Moldavisë, Sylvinho u beson fitimtarëve

Shqipëria luan këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albania” ndeshjen e fundit të kualifikueseve të EURO 2024, ndërsa ndaj Ishujve Faroe kërkon 3 pikët, që të shkojë në Gjermani si kokë e Grupit E.

Ndërsa jemi në prag të sfidës që do transmetohet live në “SuperSport 2”/Digitalb, njihemi edhe me formacionin e mundshëm se si pritet të zbresin në fushën e lojës “kuqezinjtë”.

Lexo edhe:

Trajneri Sylvinho Campos pritet të bëjë një sërë ndryshimesh nga sfida ndaj Moldavisë në këtë ndeshje, me Strakoshën që pritet të marrë vendin e Berishës, Balliu në vend të Hysajt, Bare në vend të Asllanit, Muçi në vend të Bajramit, Uzuni pritet të marrë vendin e Seferit dhe Daku në vend të Cikalleshit.

Formacioni i Shqipërisë ndaj Moldavisë:

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe:

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...