Serie A

Formacioni më i shtrenjtë U-21, edhe Kumbulla mes talenteve më të spikatur!

Është edhe Marash Kumbulla në formacionin e futbollistëve më të shtrenjtë të Serie A për moshën deri në 21-vjeç të publikuar nga transfermarkt. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare i cili vlerësohet 25 milionë euro nga faqja e specializuar është vendosur në qëndër të prapavijës në një 11-she që ka një vlerë totale prej 468 milionë eurosh. Më i shtrenjti i këtij formacioni është shoku i repartit të Kumbullës, holandezi i Juves De Ligt që aktualisht është i dëmtuar por që vlerësohet 70 milionë euro, i ndjekur nga Donnarumma me 60 milionë euro, Hakimi e Osimhen nga 50 milionë euro, Kulusevski, Zaniolo e Bastoni nga 45 milionë euro, Tonali e Leao respektivisht nga 32 dhe 28 milionë euro ndërsa vlerën më të ulët e ka Elmas me 18 milionë euro. Marash Kumbulla i ka bërë një fillim të shkëlqyer këtij sezoni me Romën teksa ka arritur të realizojë dhe 2 gola një ndaj Young Boys në Europa League dhe një ndaj Milanit në kampionat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency