Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ “Ajo tha po”, ish-mesfushori i Teutës i bën propozimin e veçantë për martesë partneres së tij

Jahmir Hyka ka bërë publik së fundmi një lajm shumë të bukur.

Në një postim në rrjetet sociale, ish-mesfushori i Tiranës dhe Teutës së fundmi, i ka bërë propozimin për martesë partneres së tij në Portofino të Italisë.

Lexo edhe: 

Krahas fotove ku shfaqen me duar të bashkuar dhe krahë për krahë njëri-tjetrit, Hyka shkruan: “Ajo tha po!”,-ndërsa shton- “burrë me fat”.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...