Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

FOTO/ Akuzohet për baste, reagon për herë të parë presidenti i Lecces

Rastet e basteve që shpërthyen ditët e fundit në Itali, kanë ndezur edhe rrjetet sociale.

E mes emrave të shumtë të hipotezuar dhe të qarkulluar në rrjete të ndryshme sociale për pjesëmarrje në baste, është edhe ai i presidentit të Lecces, Saverio Sticchi Damiani, i cili orët e fundit ka dashur t’u përgjigjet akuzave përmes rrjeteve sociale.

Lexo edhe:

Numri një i klubit të Lecces përmes faqes së tij në “Facebook” theksoi se këto janë as më pak e as më shumë, por vetëm “shpifje”.

 

Lajme të tjera

Kombëtare

Trajneri Sylvinho analizoi barazimin 2-2 të Shqipërisë përballë Kroacisë në Hamburg, ku preku disa tema të ndryshme. “Mendoj se zhvilluam një ndeshje shumë të...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Futboll

Kapiteni i kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, ka pasur këtë të hënë, përpara seancës së dytë stërvitore në Atlanta të “Albicelestes”, e cila po...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...