Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

FOTO/ Askush si Ibra, suedezi surprizon fëmijët në repartin e kardiokirurgjisë pediatrike në një nga spitalet e Milanos

Zlatan Ibrahimovic është një nga personat më të rreptë kur bëhet fjalë për ndeshjet e futbollit, por njëkohësisht një nga personazhet me zemër të madhe në lidhje me sjelljen me fëmijët.

Pasditen e kësaj të enjte suedezi ka bërë një vizitë në në repartin e kardiokirurgjisë pediatrike të Poliklinikës San Donato në Milano.

Ibra ka surprizuar pacientët e vegjël, me të cilët ka bërë shaka, ka dhënë autografeve dhe ka bërë fotografi, duke u dhuruar momente që do të mbeten përgjithmonë në mendjen e tyre.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...