Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Bashkë me Fabregas, zbarkon në liqenin e Comos edhe modelja 47-vjeçare

Nga brigjet e Monacos, në një nga zonat me të bukura në Itali, liqenin e Comos, Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas i befasoi të gjithë me vendimin për t’u transferuar te Como, skuadër që militon në Serinë B italiane, por që këtë sezon synon rikthimin në elitë.

Bashkë me 35-vjeçarin, në Como do të transferohet edhe Daniela Fabregas, modelja libaneze, e cila që prej 2018-ës është e martuar me mesfushorin spanjoll.

Daniela është 47 vjeç, plot 12 vite më e madhe se mesfushori, megjithatë mosha është thjesht një numër për të. Linjat perfekte dhe fotot e shumta në rrjetet sociale kanë bërë që Daniela Semaan Fabregas të ketë më shumë se 4.5 milionë ndjekës në Instagram.

Tani modelja libaneze, që shpesh është etiketuar edhe si “Mbretëresha e WAG-save”, do të ketë mundësi të shpalosë hiret e saj edhe në liqenin e Comos.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...