Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Bastoni dhe Camilla, ‘muaj mjalti’ në Formentera

FOTO/ Bastoni dhe Camilla
FOTO/ Bastoni dhe Camilla

Alessandro Bastoni vijon të shijojë ditët e fundit të pushimeve, në krah të bashkëshortes së tij, Camilla. Të dy bënë një dasmë përrallore në Puglia në muajin qershor dhe aktualisht kanë zgjedhur brigjet spanjolle të Formenteras për të kaluar muajin e mjaltit.

Çifti po ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale foto të ndryshme, teksa bashkë me ta, në Formentera ndodhet edhe portieri i tretë i Interit, Alex Cordaz, me bashkëshorten e tij.

Lexo edhe: 

Alessandro Bastoni pritet të rikthehet në Milano më 15 korrik, kur edhe është planifikuar të nisë përgatitja e Interit për sezonin e ri futbollistik.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....