Futboll

Foto/ Beckham zbulon projektin spektakolar të stadiumit të Interit

David Beckham ka zbuluar sot projektin për ndërtimin e një stadiumi dhe një megakompleksi sportiv në pronësi të skuadrës së Interit të Miamit, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që do të quhet “Miami Freedom Park & Soccer Village”.

Projekti pritet të kushtojë rreth 900 milionë euro dhe do të realizohet në harkun kohor të tre viteve, ndërsa në brendësi do të ketë stadiumin me 25 mijë ndenjëse, hotel, bare, restorante, fusha të shumta futbolli, park, zonë fitnesi e shumë elementë të tjerë, që e bëjnë zonën një qendër të vërtetë komerciale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency