Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

FOTO/ Bernardo Silva martohet në një ceremoni mahnitëse, fton vetëm disa nga lojtarët e City-t

Mesfushori i Manchester City-t, Bernardo Silva u martua me modelen Ines Tomaz para 250 të ftuarve, përfshirë shokun e skuadrës Ruben Dias.

Ceremonia dhe festimi u zhvilluan të shtunën në një hotel dhe një punishte vere në majë të kodrës në një vresht prej 120 hektarësh në Luginën Douro, një orë e gjysmë larg me makinë nga qyteti verior portugez i Portos.

Lexo edhe: 

Joao Felix si dhe shokët e skuadrës së Silvës, Riyad Mahrez dhe Kyle Walker dhe Joao Cancelo, ishin gjithashtu në mesin e të ftuarve.

Ines, e cila është shtatzënë me fëmijën e parë të tyre, dukej mahnitëse teksa tha “pranoj” me një fustan nusërie të realizuar nga Oscar de la Renta.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...