Gossip

Foto/ Brenda vilës luksoze 10 milionëshe të fantazistit turko-gjerman Ozil

Stafi teknik dhe futbollistët e Arsenalit vendosën të heqin dorë nga 12.5% e pagës së tyre vjetore, për të ndihmuar klubin në situatën e vështirë të krijuar prej pandemisë globale Covid-19, por tre prej lojtarëve, me në krye Mesut Ozil, refuzuan vendimin e shumicës.

Kaq mjaftoi që fantazisti turko-gjerman të vihet në qendër të kritikave, ndërsa mediat britanike publikuan edhe foto e vilës luksoze të Ozil, bashkë me “artilerinë e rëndë” të makinave që ka në përdorim dhe që prekin shifrën e 800 mijë paundëve.

I martuar rreth një vit më parë me Amine Gusle, Ozil jeton në një vilë në Londrën Veriore, vlera e të cilës përllogaritet rreth 12 milionë euro, ndërsa në fotot e mëposhtme demonstrohet edhe luksi e komoditeti i jetesës së turkut.

Gjithsesi vlen të theksohet se mediat britanike nuk kanë lënë pa sjellë në kujtesë edhe një pjesë të mirë të akteve të bamirësisë që Ozil ka bërë gjatë karrierës së tij, përfshi këtu pagesa për operacione fëmijësh dhe ushqim për njerëzit në kampe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency