Gossip

FOTO/ Çekiçi shkëlqen në fushë, nga tribuna e pret tifozja speciale

Endri Çekiçi gjeti golin në ndeshjen e Konyaspor ndaj Galatasaray duke i dhuruar barazimin e përkohëshëm 1-1 skuadrës së tij, që në fund u dorëzua përballë gjigandëve të futbollit turk me rezultatin 2-1. Gjithsesi, rezultati nuk i heq aspak supergolit të pogradecarit, që nga distance e largët shtangu portierin Muslera. Këtë sezon, sulmuesi po kalon një formë shumë të mirë ndërsa sekreti duket se vjen jashtë fushës dhe lidhet me jetën personale të tij.

I përfolur prej muajsh për një lidhje me Megi Pojanin, Çekiçi po përjeton një moment fantastik ndërsa bukuroshja e ndjek nga pas ndërsa së fundmi nëpërmjet rrjeteve sociale ajo zbulon se është në Turqi. Madje, Megi nuk ka ngurruar edhe ta shohë nga afër Çekiçin teksa në sfidën ndaj Galatasarayt u shfaq në tribunë me lojtarin që golin ia dedikoj pikërisht asaj.Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency