Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ “Çfarë bën në mesnatë?”, Elisabetta Gregoraci “çmend” fansat me përgjigjen

Modelja e njohur italiane, Elisabetta Gregoraci, e cila u bë e famshme për martesën me manjatin Flavio Briatore, shumë vite më i madh se ajo, ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale, me një story të publikuar së fundi.

E pyetur nga një fans se çfarë bën në mesnatë, Gregoraci ka publikuar një foto me gjuhën jashtë, duke ndezur jo pak fantazinë e thuajse dy milionë ndjekësve që ka në rrjetet sociale.

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Për veteranin e Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, lajmi i shkarkimit nga detyra të dy drejtuesve të lartë, Oliver Kahn dhe Hasan Salihamidzic ishte...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...