Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

FOTO/ Çfarë po ndodh, Chiellini rikthehet te Juventus?

Giorgo Chiellini ka vizitur Juventus-in dhe ish-shokët e tij këtë të premte.

Ky lajm është mësuar nga rrjetet sociale të “Zonjës së Vjetër”, ku janë postur foto të ish-kapitenit që shihet duke biseduar me trajnerin Massimiliano Allegri, por edhe me Leonardo Bonuçi, Mattia Perin, Paul Pogba dhe Manuel Locatelli.

Kjo vizitë, raportohet nga mediet italiane se mund të jetë një shenjë rikthimi i Chiellini-t te Juvja, në një moment që klubi italian ndodhet në situatë deri diku kolapsi.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...