Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

FOTO/ Chelsea nuk u ndahet talenteve, zyrtarizon sulmuesin e Benfica-s

Chelsea vazhdon punën fuqishëm në merkato.

Këtë të shtunë “blutë” e Londrës zyrtarizuar afrimin e talentit e sulmit të Benfica-s, Diego Moreira.

Lexo edhe:

18-vjeçari portugez ka firmosur deri në 2028-ën me Chelsea-n, ndërsa u bashkua me parametra zero me londinezët.

Moreira duket një talent shumë premtues, ndërsa aktualisht është edhe pjesë e ekipit U-21 të vendit të tij.

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...