Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

FOTO/ City gëzon Agueron, legjenda fiton 20 mijë dollarë në lotari

Nuk është hera e parë që Sergio Aguero u tregon ndjekësve pasionin e tij për bastet sportive, e sidomos në rastet kur luan City.

Ish-sulmuesi argjentinas donte të vinte bast për fitoren e Manchester City-t “të tij” dhe kishte të drejtë.

Lexo edhe:

Në rrjetet sociale ai publikoi shumën e pabesueshme të fituar (dhe po aq të pabesueshme shumën e “investuar”), ai fitoi pothuajse 20,000 dollarë, me një investim prej 8,000 dollarësh.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...