Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Diletta dhe portieri i gafave shijojnë pushimet në Miami

Ndërkohë që kampionatet janë ndërprerë për t’i lënë hapësirë Kupës së Botës Katar 2022, prezantuesja e njohur italiane Diletta Leotta ka shfrytëzuar këtë hapësirë pushimi, për t’u relaksuar në plazhet e Miamit.

Bukuroshja italiane është shfaqur në krah të portierit të njohur gjerman, Loris Karius, i cili u bë i famshëm në finalen e 2018-ës mes Liverpoolit dhe Realit të mMadridit, aty ku me dy gafat e tij u dha Championsin spanjollëve.

E nëse në fushë gjërat nuk i kanë shkuar asnjëherë mirë, suksesi i Karius në sferën sentimentale është për t’u vlerësuar, pasi numëron romanca me vajza të njohura të modës dhe ekranit.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...