Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Diletta shijon pushimet dimërore me portierin e njohur gjerman

Prezantuesja e njohur në Itali, Diletta Leotta dhe portieri gjerman Loris Karius vijojnë të shijojnë romancën prej shumë muajsh, teksa së fundi ka në zgjedhur Courmayeurin në Itali, për të kaluar disa ditë mes bardhësisë së borës.

Ka qenë vetë Diletta Leotta që ka postuar foto në rrjetet sociale, me diciturën “Winter Wonderland”, teksa nuk e ka fshehur lumturinë për kohën që po kalon me të dashurin e saj të ri.

Portieri i Newcastle, i cili u bë i famshëm kur luante te Liverpooli dhe bëri dy gafa në finalen e Ligës së Kampionëve, njihet si një “don zhuan” në jetën private, megjithatë lidhja me Dilettën është padyshim ajo më e përfolura.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...