Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

FOTO/ Dobi largohet nga Kukësi pas humbjes ndaj Teutës, ja kush do i drejtojë “verilindorët”

Enkeleid Dobi ka dhënë dorëheqjen menjëherë pas humbjen 0-1 ndaj Teutës.

Lajmin në fjalë e ka bërë publik vetë klubi i Kukësit në një postim në rrjetet sociale, ku bën me dije se në vijim skuadra do të drejtohet nga Rrahman Hallaçi.

“FK Kukësi njofton se Enkeleid Dobi nuk është më trajner i ekipit tonë. Dobi ka paraqitur dorëheqjen pas humbjes ndaj Teutës, duke e mbyllur bashkëpunimin me ekipin tonë.

Trajneri i Kukësit për ndeshjet në vijim do të jetë Rraman Hallaçi. Klubi i Kukësit falënderon Dobin për kontributin e dhënë dhe i uron suksese në karrierën e tij.”-shkruhet në reagimin e “verilindorëve”.

Pas javës së 13-të të Supeligës Kukësi renditet në vend të tetë me vetëm 12 pikë.

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Bundesliga

Çmenduri në Bundesliga 2, kampionat ku fati i zi vijon të ndjekë Hamburgun. Skuadra historike gjermane, fitoi 0-1 në Sandhauesen dhe ishte shumë afër...

Bundesliga

Joshua Kimmich e shijoi në maksimum titullin e fundit kampion. Bayern Munchen ia doli të siguronte trofeun më të rëndësishëm në Gjermani për të...