Futboll

Foto/ Donnarumma heq dorezat dhe vesh çizmet për “shëtitje” në Venezia

Menjëherë pas fitores me rezultatin 0-3 në Bosnjë, Kombëtarja Italiane ka udhëtuar drejt Venecias për një aktivitet promocional, por nuk mund të kalonte pa vëmendje as ngritja e nivelit të ujit në qytet, që ka sjellë përmbytje të shumta.

Një delegacion i përbërë nga portieri Giggio Donnarumma, presidenti i Federatës Italiane Gravina dhe Gianluca Viali, kanë ecur nëpër rrugët e qytetit në shenjë solidarizimi me banorët venecianë dhe kanë mbërritur deri në sheshin “San Marco”.

Nuk kanë munguar mesazhet inkurajuese nga delegacioni i Kombëtares Italiane, që kanë takuar qytetarë të ndryshëm dhe kanë vizituar disa dyqane në rrugët e qytetit, duke theksuar se Venecia do të marrë veten shpejt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency