Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Dybala feston debutimin në brigjet e Caprit me Oriana Sabatinin

Pas debutimit me fitore në ndeshjen e parë të kampionatit, Paulo Dybala ka shfrytëzuar ditën e pushimit për të ikur në brigjet e Caprit me bashkëshorten e tij Oriana Sabatini.

Të dy kanë shijuar diellin dhe detin pranë Salernos, aty ku edhe Dybala luajti ndeshjen e parë me fanellën e Romës, teksa ka qenë pikërisht Oriana ajo që ka publikuar foto.

Argjentinasi duket se ka rigjetur lumturinë te verdhekuqtë, ku i është garantuar një vend si titullar dhe një rol mjaft i rëndësishëm në formacionin e skuadrës së drejtuar nga Jose Mourinho.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...