Champions League

Foto/ E veshur me bikini, një femër “ndez” finalen e Madridit

Në stadiumin “Wabnda Metropolitana” të Atleticos së Madridit, në kryeqytetin spanjoll, po luhet finalja e Ligës së Kampionëve, mes Liverpoolit dhe Tottenhamit, ndërkohë që pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1-0 për “The reds”.

Megjithatë në mesin e pjesës së parë, një tifoze femër arriti të thyejë sigurinë e fushës dhe të vrapojë në terrenin e blertë ,duke detyruar arbitrin slloven Damir Skomina, që të ndërpresë për disa sekonda ndeshjen.

Jemi mësuar të shohim jo rrallë tifozë meshkuj që vrapojnë në fushë në mënyrë të befasishme, për të takuar idhujt e tyre, por këtë herë ishte tërësisht ndryshe.

Kjo sepse vajza që “pushtoi” fushën, pushtoi menjëherë edhe faqet e para të mediave online, duke qenë se zbriti në fushë me bikini, duke sikletosur edhe forcat e sigurisë, në momentin që tentuan ta nxjerrin jashtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency