Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

FOTO/ E zëvendësoi pas dëmtimit në Francë-Australi, Theo me mesazh inkurajimi për të vëllanë

Mbrojtësi i Milan, Theo Hernandez, ia ka dërguar një mesazh inkurajimi vëllait të tij, Lucas-it, pasi lojtari i Bayern Munich u dëmtua në ndeshjen e Francës ndaj Australisë, që përfundoi me rezultatin 4-1.

Në një “Insta Story”, Theo i bëri thirrje Lucas-it të qëndrojë sa më i fortë dhe të rikthehet më i fortë seç ishte.

“Bëhu i fortë vëlla! Kthehu më i fortë seç ishe!”-shkruan mbrojtësi i Milan.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...

Gjermani

Pesë emra të rinj te Gjermania, e cila do të rikthehet në fushë, pas zhgënjimit në Botërorin e Katarit, teksa trajneri Hansi Flick ka...