Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Elisabetta Canalis ka harruar diçka, paparacët ia nxjerrin në pah

Modelja dhe aktorja italiane Elisabetta Canalis është duke kaluar pushimet në Itali, teksa paparacët e kanë fotografuar në ballkonin e një vile në Santa Margherita Ligure.

Bukuroshja 43-vjeçare, e cila ka miliona ndjekës në Instagram, është bërë e famshme pas një lidhjeje me ish sulmuesin e njohur italian Christian Vieri, e më pas me të tjerë njerëz të sportit.

Së fundi Canalis ka vendosur që të merret edhe vetë me sport, teksa përballet me Rachele Muratori në “Kickbox”, në sfidën e saj të parë. “Kam vendosur të zbres në ring, për të ndihmuar kickbox-in të ketë më shumë vëmendje”, u shpreh Canalis disa kohë më parë.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Lajme

Një thashethem i bujshëm po mbush mediat rozë në Itali, teksa këtë herë protagonistë janë mesfushori amerikan i Juventusit, Weston McKennie dhe motra e...