Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Georgina bën tatuazhin prekës, 6 muaj pasi humbi njërin prej binjakëve

Gjashtë muaj pasi humbi një nga binjakët që priste të sillte në jetë, Georgina Rodriguez ka vendosur të bëjë një tatuazh pikërisht për të përkujtuar gjithmonë djalin që nuk e mbajti kurrë në krahët e saj.

Modelja, e cila bashkëjeton me Cristiano Ronaldon, ishte në pritje të binjakëve, por më 18 prill, vetë sulmuesi portugez njoftoi se bebi djalë nuk ia doli të jetonte pas lindjes, ndërsa vajza mban emrin Bella Esmeralda.

Vetë Georgina ka zbuluar foton e tatuazhit të ri në Instagramin e saj, teksa është pikërisht spanjolli Berni, ai që po e pikturon atë në krahun e majtë të partneres së Cristiano Ronaldos.

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Për veteranin e Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, lajmi i shkarkimit nga detyra të dy drejtuesve të lartë, Oliver Kahn dhe Hasan Salihamidzic ishte...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...