Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

FOTO/ Godasin “Xhebrailat”, mesazh të fortë me sfond patriotik

Në pushim të ndeshjes Ballkani – Slavia Prague, në ekranin i madh të stadiumit “Fadil Fokrri” u shfaq mesazhi i paqes, ndërsa tifo-grupi “Xhebrailat”, që i kanë qëndruar në çdo hap pranë skuadrës nga Suhareka, hapën një banderolë ku shkruhej: “Këtë tokë na e dha vetë Perëndia, krejt armiqtë bashkë, e para Shqipëria”.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...

Francë

Transferimi i Xhuliano Skukës te Metz ishte padyshim më i bujshmi i këtyre viteve të fundit. Më i shtrenjti në historinë e kampionatit shqiptar....