Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

FOTO/ Goditje e dyfishtë nga Rennes, zyrtarizon një mesfushor dhe një portier

Rennes vazhdon përforcimet për sezonin e ri.

Së fundmi klubi francez ka zyrtarizuar në rrjetet sociale dy afrime.

Lexo edhe: 

Mesfushori, Ludovic Blas largohet pas katër sezonesh nga Nantes për t’u bashkuar me Rennes deri në 2027-ën.

Ndërsa portieri Gauthier Gallon largohet nga Troyes për t’u bashkuar me Rennes, klub me të cilin ka firmosur deri në 2026-ën.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....