Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

FOTO/ Haaland gjen mënyrën origjinale për të festuar Halloween-in

Erling Haaland ka zgjedhur ta festoj Halloween-in në një formë shumë origjinale.

Sulmuesi i Manchester City-t, para natës së Halloween-it, ka dashur t’u urojë të gjithëve një “Haalandween” me një foto shumë të veçantë.

Norvegjezi di si të jetë në qendër të vëmendjes edhe kur nuk ndodhet në fushën e blertë.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Angli

Manchester United vazhdon të jetë aktiv në merkato dhe pas zyrtarizmit të sulmuesit Joshua Zirkzee, tashmë fokusi kryesor është kthyer në repartin e mbrojtjes....