Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

FOTO/ Habit Gnabry, nxjerr foto me kapelen e skuadrës italiane

Ylli i Bayern Munich, Serge Gnabry postoi në rrjetet sociale një foto me një kapele të Juventusit.

Kapelja është një edicion special i Adidas me kompaninë e skateboardit Palace dhe klubin italian. Ndonëse në foton e Gnabry është fshehur logoja e Juves, për ta dalluar atë shihet sponsori “Jeep”.

Rikujtojmë se së fundmi qarkulluan lajme të një transferimi të mundshëm të sulmuesit në Torino, ndërsa vlen të theksohet se 26-vjeçari ka edhe një vit në kontratë me Bayernin.

Gjermani ende nuk ka rinovuar me kampionët e vendit të tij dhe ndonëse ende nuk dihet arsyeja konkrete pse, edhe klubi nuk është se po përpiqet shume për ta bindur Gnabry-n për të rinovuar.

A është kjo një tregues i së ardhmes së Gnabry?

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...