Abissnet Superiore

FOTO/ I pezulluar nga kartonët, ja nga ku po e ndjek Longo ndeshjen Kukësi-Skënderbeu

Trajneri i Kukësit Diego Longo është duke e ndjekur nga tribuna ndeshjen e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, me “verilindorët” që pjesën e parë e mbyllën në avantazh.

Longo nuk mund të jetë në krye të pankinës për shkak të kartonëve dhe në përballjen e parafundit të këtij sezoni skuadra po drejtohet nga zëvendës trajneri Pejic.

Ndeshja është duke u luajtur dhe rezultati deri në këto momente është 1-0, ndërsa Kukësit i duhen me patjetër tre pikët që të mund të shpresojë ende për një vend në Europë, me garën që duket se është shumë e ashpër.

Megjithatë në një sfidë të një rëndësie të tillë, Longo nuk ka mundur ta udhëzojë skuadrën, duke ia besuar atë zëvendësit të tij.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency