Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Ilary Blasi “harron” Tottin dhe shijon romancën me të dashurin e ri

Ilary Blasi ka harruar Francesco Tottin dhe po shijon romancën e re. Ndonëse nuk ka zyrtarizuar asgjë, ka qenë e përjavshmja rozë italiane “Chi”, që ka zbuluar më shumë rreth të dashurit të ri të ish-gruas së legjendës së Romës.

Bëhet fjalë për një sipërmarrës gjerman, i cili quhet Bastian dhe jeton në Frankfurt, ndërsa të dy janë fotografuar në fundjavë në Zyrih, duke konfirmuar se tashmë janë në fazën më të bukur të historisë së tyre të dashurisë.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...