Gossip

FOTO/ Ja ku po i kalon Cristiano Ronaldo ditët e karantinës

Cristiano Ronaldo është vetë-karantinuar në Portugali, ku kishte udhëtuar për të takuar të ëmën, por mësoi se shoku i tij i skuadrës Daniele Rugani kishte rezultuar pozitiv ndaj testeve të koronavirusit.

Vetë sulmuesi portugez deklaroi se testet ndaj tij kanë rezultuar negative, por për sigurinë e tij dhe familjarëve të tij, do të qëndrojë disa ditë në Madeira, deri në një moment të dytë, kur të jenë gati kushtet për t’u rikthyer në Torino.

Aktualisht sulmuesi është vendosur në një vilë mjaft të bukur, që e ka në pronësinë e tij në Madeira, ndërsa sot po ju rikthejmë edhe njëherë fotot nga Brenda rezidencës së portugezit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency