Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ “Juve në pozicion jashtë loje”, modelja e njohur ironizon bardhezinjtë

Influencerja e njohur nga Salerno, Antonella Fiordelisi ka ironizuar jo pak me Juventusin, në kulmin e debatit për golin e anuluar të bardhezinjve, në minutën e fundit shtesë të ndeshjes ndaj Salernitanës.

E njohur si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së qytetit të lindjes, Fiordelisi bëri një story në Instagram, ku shkroi “Juventus në pozicion jashtë loje”, teksa nuk e fshehu kënaqësinë që Salernitana u kthye me një pikë nga Torino.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...