Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

FOTO/ Klubi në krizë? Erzeni: Kemi hapur “GoFund Me”, ta ndihmojmë ekipin

Klubi i Erzeni ka hapur llogari në “GoFund Me”.

Këtë lajm e ka bërë me dije vetë klubi shijakas, ku bën me dije se kjo lëvizje është bërë për të ndihmuar ekipin, ndërsa shton se ka diçka e tillë ishte kërkesë e qytetarëve shijakas.

Lexo edhe:

“Përshëndetje të nderuar tifozë të ekipit tonë të zemrës KF Erzeni.

Për shkak kërkesave të shumta të qytetarëve shijakas qe jetojnë jashtë shtetit, për të ndihmuar ekipin nga ana financiare ne kemi hapur GoFund Me, tek ky link që shihni më poshtë , kush dëshiron mund te kontribuojë në financat e klubit.

Të bashkuar jemi më të fortë FORCA ERZENI”-shkruan Erzeni në rrjetet sociale.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...