Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Kur asisti të vjen nga tribuna, tifozja speciale “frymëzon” Abrahamin

Tammy Abraham u rikthye të shënojë në Serinë A pas plot 16 ditësh, pasi nuk e gjente rrugën e rrjetës që prej 27 gushtit, kur i dha Romës barazimin në “Allianz Stadium” ndaj Juventusi.

Mbrëmjen e djeshme sulmuesi anglez gjeti golin në transfertën ndaj Empolit, duke u dhënë tre pikët skuadrës së Mourinhos, ndërsa pas ndeshjes u zbulua se në tribunë kishte pasur edhe një tifozë speciale.

Bëhet fjalë për të dashurën e tij, Leah Monroe, e cila kishte vendosur të mbështesë sulmuesin nga tribuna e stadiumit dhe duket se rezultoi fatsjellëse, pasi futbollisti rigjeti golin.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...