Featured

FOTO/ Lionel Messi feston 35-vjetorin, sa shumë kampionë në Ibiza

Një nga futbollistët më të mëdhenj të historisë së futbollit dhe 7 herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi festoi dje ditëlindjen e tij të 35–të, në një ceremoni të organizuar në brigjet spanjolle të Ibizas.

Kampionë të shumtë të futbollit, vetëm apo me partneret e tyre, kishin fluturuar drejt Ibizas për t’iu bashkuar Messit në festën e tij, teksa spikasnin Luis Suarez e Lautaro Martinez me bashkëshortet e tyre, Cesc Fabregas, apo edhe argjentinasit Di Maria, Tucu Correia, Rodrigo De Paul, etj.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Real Sociedad
0
0
0
0
0
0
0
0
2Elche
0
0
0
0
0
0
0
0
3Celta de Vigo
0
0
0
0
0
0
0
0
4Cadiz
0
0
0
0
0
0
0
0
5Rayo Vallecano
0
0
0
0
0
0
0
0
6Real Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
7Villarreal
0
0
0
0
0
0
0
0
8Barcelona
0
0
0
0
0
0
0
0
9Atletico Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
10Sevilla
0
0
0
0
0
0
0
0
11Mallorca
0
0
0
0
0
0
0
0
12Almeria
0
0
0
0
0
0
0
0
13Valencia
0
0
0
0
0
0
0
0
14Athletic Club
0
0
0
0
0
0
0
0
15Espanyol
0
0
0
0
0
0
0
0
16Real Betis
0
0
0
0
0
0
0
0
17Getafe
0
0
0
0
0
0
0
0
18Real Valladolid
0
0
0
0
0
0
0
0
19Osasuna
0
0
0
0
0
0
0
0
20Girona
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency