Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

FOTO/ Marvin Çuni apo Dimarco? Zgjidhet fituesi i golit më të bukur të Serie A për muajin nëntor

Federico Dimarco fitoi golin e muajit nëntor në Serie A.

Goli i shënuar nga mbrojtësi i Interit në ndeshjen e 12 nëntorit, kundër Frosinone-s ishte më i votuari nga tifozët në rrjetet sociale, në faqen zyrtare të Serie A.

Lexo edhe:

Goli i shënuar në distancë bëri Federico Dimarco të fitonte garën kundër Marvin Çunit, me shqiptarin që realizoi një gol spektakolar ndaj Empoli-t më 6 nëntor.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...