Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ “Me ty fitoj gjithmonë”, Dybala ka një dedikim të veçantë

Paulo Dybala ka gjetur qetësinë, pasi firmosi një kontratë 4-vjeçare me Romën dhe ka nisur stërvitjen nën urdhrat e Jose Mourinhos, teksa entuziazmi te verdhekuqtë është mjaft i lartë dhe të gjithë janë vënë në radhë për një fanellë të argjentinasit.

Gjatë ditës së sotme Dybala ka gjetur kohën të merret edhe me gjërat private, pasi ka 4-vjetorin e dashurisë me Oriana Sabatinin, këngëtare dhe aktore e njohur argjentinase.

“Sepse me ty fitoj gjithmonë. Gëzuar 4-vjetorin dashuria ime. Të dua”, shkroi Dybala, ndërsa i menjëhershëm ishte edhe reagimi i Orianës, që ndër të tjera shkruante: Katër vite me ty kanë fluturuar, edhe pse më duket se të njoh prej një jete. Të dua gjithmonë e më shumë dhe më bën shumë të lumtur”.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...