Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

FOTO/ Mesfushori largohet nga Chelsea pas 16 vitesh, zyrtarizohet te Nottingham Forest

Callum James Hudson-Odoi mbyll një periudhë shumë të rëndësishme në karrierën e tij, e cila zgjati 16 vite, për të nisur një etapë të re.

22-vjeçari është lojtari më i ri i Nottingham Forest, me të cilin ka firmosur për tre sezone, pra deri në verën e 2026-ës.

Lexo edhe:

Mesfushori me tipare sulmuese e ka nisur futbollin në akademinë e Chelsea-t, por në pamundësi për të gjetur hapësira te “Blutë” Londrës, firmosi transferimin te Nottingham.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...